Barbora Munzarová: Vrátí se místo svatby k bývalému?

Byla to tenkrát láska jako trám. Herečka Barbora Munzarová (46) se zamilovala do fešného kolegy Jiřího Dvořáka (51) a naštvala tak všechny ostatní ženy, které po něm pokukovaly. O Jiřím se totiž říká, že má přirozené charisma a je magnetem na ženy.

Spojení na celý život

Také vás může zajímat ...

Herečka mu později porodila vytouženou dceru Annu (16) a přišla i velkolepá veselka Jenže po letech se začali postupně odcizovat. Bára se pak zakoukala do Martina Trnavského (48) a manželství po sedmi letech skončilo.

Jenže jak se říká, stará láska nerezaví a možná na to dojde i v případě Munzarové.

Svatba se odkládá

Jejímu exmanželovi totiž našli závažnou nemoc jícnu. Jak už se to v životě stává, někdy strach o holý život dokáže dát dohromady i bývalé partnery, kteří by se k sobě za normálních okolností nikdy nevrátili.

Bára se prý o otce své dcery hodně bojí a je tak možné, že se mu brzy bude pokoušet být na blízku. Jak to celé ale bude vnímat Trnavský, který prý požádal Munzarovou o ruku? Neměl by svatbu popohnat?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...