Bartoška bojoval o pověst lva salonů

Podařilo se mu navázat nové lví přátelství?

Od uzdravení si Jiří Bartoška užívá každý den, jako by byl poslední.

Herci JIŘÍMU BARTOŠKOVI (69) po úspěšném vyléčení z rakoviny už zcela otrnulo. Při návštěvě pražské zoo u příležitosti křtu knihy Trojský tygr se Bartoška dostal do těsné blízkosti po masu lačnících šelem.

Bartoška se nejprve odvážil krmit tygra. I přes nebezpečnou situaci si dovolil vtipkovat, když pronesl, že tygrům rozumí, protože nedávno natočil film Teorie tygra. Pak ale přišli na řadu lvi.

Lev proti lvu

Zatímco z přítomné lvice měl Bartoška dobrý pocit a pochvaloval si, jak byla komunikativní, ze lva prý vycítil jistou nenávist. Že by to bylo dané tím, že v něm zvíře vidělo konkurenci? Přece jen se herci léta přezdívá „lev českých salonů“.

„Ty doby jsou už prehistorie,“ hodnotí sám sebe Jiří s tím, že lev v kleci spíš cítil, že on má svého lva doma, a právě proto ho vnímal jako rivala.

Krest knihy reditele Zoo Praha Miroslava Bobka Trojsky lev
Herec vypadá na svůj věk a po prodělané nemoci pořád skvěle.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...