Bartoška chce bourat obchoďák

Mužný idol paní i dívek Jiří Bartoška (73) se umí rozmáchnout, ostatně kdysi pomáhal vstát z mrtvých karlovarskému filmovému festivalu.

Nyní slíbil pomoci zlikvidovat historickou ostudu, socialistický obchodní dům Prior, který byl přes odpor veřejnosti kdysi postaven na krásném historickém náměstí v Jihlavě.

Také vás může zajímat ...

Teď zavítal v rámci akce Tady Vary do Jihlavy sám herec a hnusná betonová krabice ho vyprovokovala k vážným výrokům.

Obchoďák přirovnal k bramboře ve šperkovnici, a když se dozvěděl, že odkup a zbourání by stály 300 milionů korun, prohlásil: „Dobře, tak já to tedy koupím a zbourám to.“ Pravda je, že zmíněnému Prioru už mnozí dávali i horší jména a na náměstí se vyjímá jako kožní nádor.

A Bartoška je na shánění peněz od bohatých investorů velký odborník. Dá ale někdo peníze na něco, na čem ani nemůže mít cedulku, protože se to vzápětí zbourá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama