Bartoška loni vydělal 7 milionů!

Velice příznivý rok má za sebou herec a prezident Karlovarského filmového festivalu Jiří Bartoška (69), přáteli zvaný Barťák. A to nejen umělecky a zdravotně, ale zejména finančně.

Ač neustále působí dojmem, že ho peníze vlastně nezajímají a jsou mu skoro na obtíž, jeho společnost Film Servis Festival Karlovy Vary, která tradiční akci plnou projekcí a veselých akcí organizuje, skončila letos se ziskem 7 milionů korun. „S velkým ohlasem se setkalo také slavnostní zahájení spojené s koncertem kapely Lucie,“ pochvaluje si pan prezident.

Což samozřejmě nejsou jediné finance, které k němu připluly. Připomeňme i reklamu na jistou banku, kde jako veterinář rehabilituje lenochoda, a roli Pánaboha v pohádce Anděl Páně 2, ve které zase pošle na zem Uriáše s Petronelem.

Také vás může zajímat ...

Prostě: Barťák, ten se má!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...