Bartoška prozradil, jak mu našli rakovinu!

Oblíbený herec Jiří Bartoška (69) konečně prozradil, jak mu našli rakovinu mízních uzlin! Kdo by čekal, že se ze své nemoci sesypal, je na omylu.

„Nebylo mi dobře, tak jsem šel na vyšetření, kde udělali rentgen a našli, moji rádcové, našli… Byla to klika, nejsem z těch, co o zdraví přehnaně dbají, spíš naopak,“ odtajnil Bartoška a zároveň dodal, že byl neskutečně rád, že je rakovina ve stadiu, kdy se s ní dá ještě něco dělat.

Rakovinu dokonce zlehčoval! „On se ale z rakoviny dělá až moc velký strašák. Je to sice vážná nemoc, ale ne žádné mystérium. A čím víc na ni myslíte, tím hůř. Když se ji naopak snažíte ignorovat, může se urazit a jít pryč,“ nechal se slyšet.

Také vás může zajímat ...

Navíc prý ani nemá pocit, že by si měl teď začít víc vážit života a děkovat za každý den. Tyto pocity ho prý zcela minuly. Nerouhá se přeci ale jen příliš? Zapomíná snad na to, že rakovina se může vrátit? Na druhou stranu, brát se moc vážně, se také občas může hodně vymstít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...