Basiková hledá pomoc v náručí expartnera

Nedávno se musela srovnat s rozchodem a teď ji zasáhla další životní rána. Smrt její milované maminky Daniely (+73). Zpěvačka Bára Basiková (55) si poslední dobou prochází velmi nepříjemným obdobím a není nikdo, komu by se mohla vyplakat na rameni.

Se svým stále ještě manželem hercem Petrem Polákem (39) jsou totiž v rozvodovém řízení. Jediný, kdo tak známé zpěvačce zbyl, jsou její dvě dcery Anička a Marie (25), které se jí snaží být maximální oporou. I tak ale Bára touží po mužské náruči, ve které se na chvíli může schovat. „Byli jsme na společné snídani,“ prozradil nakonec stále ještě manžel herec Petr Polák (39).

Také vás může zajímat ...

„Jsem jí oporou jako ona mně. Máme spolu dobré vztahy,“ dodal. Možná celá smutná situace svede oba milence zase dohromady.

Kdo by z toho měl jistě radost je jejich synek Theodor (9).

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...