Basiková v slzách: Rozvod!

Ani třetí manželství slavné zpěvačce nevyšlo! Co dělá špatně?

Ještě donedávna to vypadalo, že v manželství zpěvačky Báry Basikové (54) s jejím, o šestnáct let mladším partnerem hercem Petrem Polákem (38) je už dlouhodobá krize šťastně zažehnána. Jenže se ukázalo, že manželé se s dlouhodobými problémy potýkali už více jak rok!

I když ani jeden z nich nechtěl své trápení a hádky ventilovat do světa, teď už nešlo rozpory přehlížet.

Také vás může zajímat ...

Bára byla z neustálých dohadů tak psychicky zničená, že se Petr rozhodl od slavné zpěvačky odstěhovat. Jak na to doplatí jejich osmiletý synek Theodor (8)? Naštěstí pro něj se jeho táta nestěhoval příliš daleko, ale jen pouhých čtyři sta metrů od jejich původního rodinného bytu.

Manželé doufají, že se jejich rozvod syna nedotkne.
Manželé doufají, že se jejich rozvod syna nedotkne.

Slíbil Báře, že i když se rozcházejí jako partneři, se synem jí bude dál pomáhat a podílet se na společné výchově. Vypadá to, že už se nebude opakovat divoký scénář Bářina předcházejícího rozvodu s architektem Jaromírem Pizingerem (62) v roce 2006. Tehdy zpěvačka upadala do těžkých stavů úzkostí a depresí a dlouho se s tím léčila.

Podaří se slavnému páru rozejít se v klidu a neházet na sebe špínu?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...