Batulková se obula do Žilkové!

Válka mezi slavnými tchyněmi pokračuje! Kdo má navrch?

Už přetekl pohár trpělivosti! Herečka Dana Batulková (59) konečně promluvila o situaci v rodině kolem nenarozeného dítěte jejího syna herce Jakuba Prachaře (33). Ten se svou ženou modelkou Agátou Prachařovou (32) rozenou Hanychovou jen tak tak zažehnal manželskou krizi.

Ale slovní rozepře mezi oběma tchyněmi, jak se zdá, ještě zdaleka není u konce! Už je to pár měsíců zpátky, co se do sebe pustily dvě velké herečky českého showbyznysu. Veronika Žilková (55) se totiž nemohla zbavit dojmu, že za problémy a hádky jejich dětí může právě Dana. Jak to ale vnímá ona? Teď konečně popustila uzdu svému hněvu a řekla od plic, co si o tom všem myslí!

„Těžko to zvládám, chci mít kolem sebe klid,“ přiznala ustaraná herečka a dodala, že to hlavní je, aby byl Jakub v pohodě a nenarozený potomek šťastný.

Také vás může zajímat ...

„Přijde mi nedůstojné, aby si dvě dospělé ženy vyřizovaly věci takhle přes média. Já taková nejsem a nikdy ani nebudu,“ opřela se do své sokyně Dana. Jak tahle rodinná kovbojka nakonec skončí? Změní se poměry v rodině teprve až přijde miminko na svět? To se uvidí zhruba až za tři měsíce!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...