Bavič si musel zavolat sanitku

Humor načas přešel herce a rozpustilého baviče Petra Čtvrtníčka (56), který se jako jeden z mnoha českých umělců nakazil zlořečeným koronavirem.

První dny to vypadalo na mírný průběh, takže pouze odvolal svůj pracovní program a polehával doma. „Bolí mě klouby a mám i další příznaky,“ vzkázal přátelům a tisku. Pak se ale jeho stav prudce zhoršil, začal lapat po vzduchu a dusit se a bolesti se mu zintenzivnily, takže pro něho musela přijet záchranka.

Také vás může zajímat ...

V nemocnici v pražském Motole ho ihned umístili na jednotku intenzivní péče a napojili na dýchací přístroj. Jeho stav byl vážný, šlo mu prý o život. Čtvrtníček se jako jediná ze známých osobností dostal do takto kritického stavu. Příčinou bude patrně jeho zhoršená imunita.

Jeho stav se nicméně po pár dnech zlepšil, o čemž svědčí jeho vzkaz kamarádovi: „Kdo neměl cikánku a Covida, není chlap!“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...