Bavil a bude nás s ním bavit svět

V poklidu v kruhu rodiny zemřel skvělý herec, dabér, bavič a vyprávěč. Václav Postránecký (†75) si získal srdce diváků stovkami nezapomenutelných rolí. Na internetových diskuzích mu fanoušci děkují originálním způsobem, když vypisují jeho slavné hlášky. Tou nejslavnější rolí asi zůstane role Michala Adámka z komedie S tebou mě baví svět.

„Bacha, chce se zbavit Matesa…“ vzpomínají s láskou diváci.

Také vás může zajímat ...

Další slavnou rolí byl generál z Černých baronů „Soudruhu, máte pravdu, ale kdy a kým byl sepsán Komunistický manifest?“, anebo „Chce se mi zvracet!“ Fanoušci nemohou zapomenout ani jeho výborný dabing, třeba zločince ze Sám doma v New Yorku „Tak dělej Marve, už nemá žádný cihly.“ Nebo hlas Maxe v Sexmisi „Mami, bijou mě ženský, já chci domů!“ Je znát, že při vzpomínkách na velkého herce se vždy bude mísit smutek se smíchem.

On by si to tak určitě přál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...