Bejvalka je sleduje na každém kroku

Zpěvačka Katy Perry (35) a idol ženských srdcí Orlando Bloom (43) přivítali na světě dcerku Daisy. Novopečená maminka si ale mateřské dovolené moc neužívá a nedávno se pochlubila, že už zase pracuje. Vrátila se na natáčení show American Idol.

Také vás může zajímat ...

Katy ale ještě kojí, a tak si ze sebe dělá legraci a snaží se sledující bavit žertíky a narážkami na krávu s vemenem plným mléka. Také neopomněla poděkovat produkci show za šaty, jež měly velmi tematický vzor. A první, koho její komentáře pobavily, byla bývalá snoubenka Orlanda Blooma a zároveň matka
jeho prvního dítěte, Miranda Kerr (37)!

Už po narození Daisy byla Miranda mezi prvními gratulanty. Mezi ní, exmanželem a jeho novou partnerkou nepanuje, jak se zdá, žádné napětí, naopak. Miranda je vdaná a s manželem má další dva syny.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...