Bendová musela kvůli psům měnit auto

Herečka a moderátorka Alice Bendová (44) dělí svoji lásku mezi děti Vašíka (11) a Aličku (8), partnera Michala Topola (31) a smečku tří psů neurčitých ras (přesněji: Fido a Miky jsou z útulku a jedině fenka Bigi má papíry na belgického grifonka).

Skupinka čtyř lidí a pěti psů přináší řadu problémů, ale také se kvůli ní Alice nerozpakuje plácnout přes kapsu! Pro rodinku letos koupila luxusní apartmán na Tenerife, a do domečku ve Zbuzanech u Prahy pořídila nový obří gauč, aby se na něj všichni včetně psů vešli. Nyní se na Dni pro psa pochlubila novým sedmimístným vozem, který jí sehnal patrně manžel autobazarista.

Také vás může zajímat ...

„Aby měli všichni svoje sezení, prostor. Vozíme hodně lidí i psů,“ vysvětlila Alice. Bude-li počet zvířectva dále stoupat, pořídí si dodávku?

Nebo nakonec autobus?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...