Berenika Kohoutová a Milan Peroutka: Mají spolu něco i mimo práci?

Herecká dvojice Berenika Kohoutová (27) a Milan Peroutka (28) společně hraje zamilovanou dvojici v seriálu Ordinaci v růžové zahradě. Právě tam v rolích Denisy a Jonáše si střihají jednu mileneckou scénu za druhou a prakticky od sebe neodlepí rty.

Navíc působí tak věrohodně, až by si člověk řekl, že si to snad museli všechno nacvičovat v soukromí. O jejich poměru mimo Ordinaci se mluví už delší dobu a nahrává tomu i fakt, že jsou oba v současné době nezadaní.

Také vás může zajímat ...
Jako páru jim to v seriálu moc sluší.

Berenika sice ve své posteli střídá jednoho muže za druhým, ovšem jejich identitu vždy tají. Je tak klidně možné, že mezi nimi byl i Peroutka, který se s partnerkou neukázal už hodně dlouho. Dokonce tak moc, že se o něm traduje, že ho spíš láka stejné pohlaví.

Na druhou stranu, pokud spolu herci něco opravdu mají, tajit to nemusí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...