Berenika Kohoutová: Ničí ji všichni muži jejího života?

Po rozchodu s manželem, filmovým producentem Pavlem Čechákem (43), herečka Berenika Kohoutová (27) dlouho neváhala a našla si nového chlapa. Nový vztah jí očividně dodal sebevědomí, ale na druhou stranu se zdá, že ji spíše ničí, než pomáhá! Kohoutová se prezentuje na sociálních sítích pubertálními fotkami a navíc teď sekla s dietou, kterou si sama naordinovala.

Také vás může zajímat ...

Prý si tlustá nepřijde a raději si na sebe vezme nějaký župan, ve kterém nebude vidět její postava, než aby si odepřela něco dobrého. Navíc prý měla velký problém vydržet bez alkoholu. „Mám ráda bílé víno k jídlu, prostě mě to baví a beru ho jako součást jídelníčku stejně jako Francouzi,“ přiznala Kohoutová.

Tak to vypadá, že u ní až taková pohodička nepanuje. Kombinace smutku po rozchodu, popíjení alkoholu a pubertálního chování spíš naznačuje, že je herečka stále na dně. Snad se bude snažit zůstat v pohodě alespoň kvůli natáčení Ordinacev růžové zahradě 2.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama