Berenika Kohoutová: Pokus o vztah jí nevyšel!

Ta holka má smůlu! Nejprve to vypadalo, že se z rozchodu Berenika Kohoutová (27) rychle oklepala. Jen krátce poté, co se jí rozpadlo manželství s exmanželem herečky Tatiany Vilhelmové (39), producentem Pavlem Čechákem (42), už randila s někým jiným.

Na internetu vystavovala fotografie z intimních chvilek s jakýmsi mužem, kterým se posléze ukázal být tanečník Lukáš Nechvátal (21). Herečka působila dojmem, že si z rozchodu příliš hlavu nedělá. S přítelem začala obrážet VIP večírky a dávala na odiv jejich lásku.

Také vás může zajímat ...

Nyní ale naznačila, že je zase sama. „Původně jsem si myslela, že vedle sebe potřebuji mít staršího muže, který bude můj guru, ale jsem teď přesvědčená, že si najdu někoho mladšího,“ vyjádřila se překvapivě.

I vztahu s Nechvátalem zřejmě definitivně odzvonilo. A nejspíš ji na navazování dalších partnerských vztahů úplně přešla chuť. „Nebudu se na nikoho spoléhat a fungovat budu jen sama za sebe. Budu se soustředit na práci,“ říká.

A zároveň poprvé přiznala, že na ni dopadá smutek. „Působím tak, že se přes všechno přenesu. Lidi nechápou, že mám i nějaké emoce. Ale já jsem někdy i smutná,“ svěřila se. Na toho pravého si tedy bude muset ještě počkat.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...