Berenika Kohoutová: Zas už provokuje, fotí se polonahá

Kdepak, ta toho nikdy nenechá. Berenika Kohoutová opět vystavila na sociální síť pikantní fotografii, na které se jaksi zapomněla obléknout.

A tak ji všichni spatřili polonahou, jak pózuje ve dveřích, na sobě jen spodní kalhotky a kratičké tričko. Nutno podotknout, že vypadá výborně, je štíhlá jako laňka. K fotografii napsala: „Zachyceno vím kým, nevím kdy a hlavně proč.

Také vás může zajímat ...

“ Z toho vyplývá, že snímek pořídil některý z jejích nápadníků. Toho však Berenika nevystavuje, a tak udržuje veřejnost v napětí. Je jím snad její údajná láska z pořadu Tvoje tvář má známý hlas, tanečník Lukáš Nechvátal (37)? To zatím ještě nepotvrdila.

Šeptá se, že se po jejím boku objevuje přitažlivý muž, dokonce prý podobný bývalému manželovi. Jak dlouho známost vydrží? Všichni víme, že tmavovláska je specialistka na krátké vztahy. Její manželství nevydrželo ani rok.

Nyní je dcera Ireny Obermannové (56) opět šťastná, což bez muže neumí. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...