Berenika Kohoutová: Zoufale touží po chlapovi

Herečka BERENIKA KOHOUTOVÁ (27) vždy toužila po manželství a rodině. Když před pár lety klofla exmanžela herečky TATIANY VILHELMOVÉ (39) PAVLA ČECHÁKA (43) a vzali se, byla přesvědčená, že má tuto životní etapu vyřešenou. Jenže přílišné plánování se jí nevyplatilo. Manžel ji po pár měsících opustil a ona zůstala sama.

Také vás může zajímat ...

Na single život není stavěná

„Člověk si naplánuje život do největších detailů a pak někdo nahoře řekne: Chacha a bude to jinak,“ rozpovídala se jedna z hvězd seriálu Modrý kód. Zároveň ale doufá, že to tak dlouho nezůstane. Nyní se snaží nechávat věci volně plynout. „Mně být single vlastně vadí,“ přiznává Kohoutová. „Musím říct, že na to nejsem úplně stavěný člověk, já hrozně ráda všechno sdílím,“ říká Berenika, která se těsně po odchodu manžela chlubila provokativní fotkou z postele, kde očividně zažila s někým vášnivou noc.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...