Bez starých hitů by byla na dně

Zpěvačka Hana Zagorová (72) patří bezesporu stále mezi nejúspěšnější české interpretky. Na rozdíl od ostatních zpěvaček, které si své fanoušky udržují stále novými písněmi, Zagorová musí vsázet na staré hity, které jí kdysi vynesly na vrchol slávy.

Ona sama si uvědomuje, že na její koncerty chodí lidé především kvůli tomu, aby si zazpívali například písničku „Je naprosto nezbytné“, a novinky je příliš nezajímají. „Lidé chtějí staré kousky, takže kdybych měla dát novinek víc, bude koncert strašně dlouhý a unavující.

Také vás může zajímat ...

Díky hitům mám vyprodané sály,“ přiznala Zagorová. I přesto, že se v poslední době snaží spolupracovat s mladými autory, jakými jsou například Marek Ztracený (33) nebo Martin Chodúr (28), uznání se nedočká.

A i když zpěvačka tvrdí, že jí staré písně stále baví a nemá problém je kdykoli zazpívat, i tak to pro ni musí být ponižující, že aktuální píle a snaha není oceněna. Neměla by se tedy vykašlat na nahrávání nových alb a zkrátka vytěžit ze své historie, co se dá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...