Bez svých blízkých v cizí zemi trpí

Nové prostředí sice zpočátku Veronika Žilková (58) vnímala jako zajímavou příležitost se v životě někam posunout, ovšem čím dál víc to vypadá, že jí Izrael začíná lézt krkem.

„Musím říct, že čím déle tu žiji, tím mám radši Česko a Čechy,“ přiznala herečka, která žije v Izraeli kvůli tomu, že tu pracuje její manžel Martin Stropnický (63) jako velvyslanec.

Také vás může zajímat ...

Nejhorší je pro Veroniku to, že se domů natrvalo vrátí až někdy za tři roky. A to je pro ni úděsná představa. Chybí jí totiž čas strávený s rodinou a hlavně s maminkou Olgou (95). Na životě v cizí zemi se ale snaží hledat i pozitiva.

Veronice se
velmi stýská po
mamince

„Je tu hodně sluníčka a lidé tu mají pozitivní náladu,” vyjmenovala je, nicméně to samozřejmě nemůže nahradit okamžiky strávené se svými blízkými.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...