Bije se za svého milence jako lvice

Herečka Hana Gregorová (67) nemá klid. Neustále se totiž probírá její vztah s výrazně mladším partnerem Ondřejem Koptíkem (35), který lidem vadí. Na sociálních sítích se tak do Hany navážejí různí rýpalové a běžně jí prý chodí urážlivé a hanlivé zprávy.

Také vás může zajímat ...

Herečka si to ovšem nenechala líbit a začala se ostře hájit. „Nechápu, kde se v lidech bere tolik nenávisti, čím vás tak irituji, že musíte sahat k vulgaritám nejhrubšího zrna? Žiji svůj soukromý život, do kterého nikomu nic není, a svůj pracovní život věnuji divadlu, které miluji,“ napsala na sociální sítě rozhořčená Hana.

Má kolem sebe spoustu přátel, kolegů i diváků, kteří jí fandí. A i když by prý mohla takové urážející komentáře mazat, neudělá to, protože chce, aby ostatní lidé viděli, kam může závist některé jedince zavést.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...