Bílá má velký strach o syna! Proč?

Velkou lásku, ale také velký strach zažívá naše nejslavnější zpěvačka Lucie Bílá (51). Zatímco se blaženě protahuje v náručí anděla Testosterona neboli Radka Filipiho (34), nejdůležitější muž jejího života, syn Filípek Kratochvíl (22) se jí naopak značně vzdálil.

Vybaven matčinými financemi, vyrazil na neohroženě na „dobrodružný“ pobyt ve Francii. „Vždycky mi říká: ,Já se ale, mami, nesmím bát‘. A má pravdu,“ zamačkává slzu zpěvačka. Děsí ji zprávy o islámských teroristech a trne hrůzou, že si nějaký vyhlédne v cizí zemi jejího synka.

Naštěstí má strach velké oči a Lucka má o Francii asi tolik vědomostí jako o Maledivách, kde na dovolené rozdávala růžence, aniž by tušila, že jde o muslimskou zemi.

Také vás může zajímat ...

Lucko, považ, Francouzi nenosí neprůstřelné vesty, popíjejí si klidně v kavárnách, chodí do práce…

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...