BÍLÁ PATŘÍ KE KAŽDÉMU LÉTU. PROČ ONA?

Co vám ušetří čas i peníze?

Proč bílá barva jednoznačně patří k létu? Je slušivá, ale hlavně v ní neomdlíte horkem.

Tím hlavním důvodem je praktické hledisko, bílá totiž odráží sluneční světlo. Jistě si vybavíte, jak se v černé skoro pečete, zatímco v bílé je vám lehce.

Proč každé léto ovládá bílá barva?

Bílá barva je symbolem duševní čistoty, harmonie a také je branou k no vým začátkům. Vpusťte i vy do svého šatníku svěží vánek bílých bavlněných halenek s krajkami nebo také hedvábných kousků. Ty vás totiž chladí a krajkovaná či prodyšná halenka zase propouští svěží vánek. Pohodlné a kvalitní materiály vypadají skvěle i ve volnějších střizích, což ocení zejména baculky.

Také vás může zajímat ...

Bílá barva navíc nepůsobí těžce. Jednu vadu ale může mít.

Je na ní víc vidět, když oděv nepřežehlíte.

Co nemusíte žehlit?

I s tím se dá něco dělat. Dívejte se po cedulkách. Když tam uvidíte nápis „Easy care“, znamená to, že oděv byl napuštěn speciálním roztokem, který uchovává prádlo nepomačkané, a vy se tak nad parní žehličkou nebudete potit .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...