Bílá přestala mlžit o rozchodu!

Přiznala, proč se rozešla se svým ideálem?

Jaká je pravda o rozchodu mezi českou slavicí Lucií Bílou (50) a provozním pražské kavárny Petrem Makovičkou (40)? Byli spolu šest let! Co se mezi nimi vlastně stalo? Nadávky, násilí ani nevěru za tím nehledejte.

Lucie přiznala, že její bývalý milenec Petr Makoviška byl pro ni prostě jen příliš dobrý. Popsala ho jako úplného anděla, dokonalého muže, po kterém by každá žena sáhla všema deseti. Tak prořč takový poklad tedy Lucie pustila k vodě? Čeká snad na někoho jiného? Nebo dál zůstane už raději sama?

„Chtěla bych potkat mužského s dětmi, protože v mým velkým domě je mě smutno, a běhají mi tam jenom kočky,“ prozradila Lucie.

Nový muž by ale musel být rozhodně nezadaný, protože žádný vztah nikomu rozbíjet za žádnou cenu nechce. Sama to už v minulosti zažila, když jí otec jejího syna Petr Kratochvíl (65) vyměnil drsně za bývalou Miss Pavlínu Baburkovou (43). Mladých chtivých samečků je prý v jejím okolí celá spousta. Tak teď už si jen některého z nich vybrat a nepustit!

Také vás může zajímat ...

Petr Kratochvíl, Pavlína Baburková

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...