Bílá přišla o nejlepšího chlapa svého života!

Zpěvačka a několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá (52) se dokázala za svůj život rozloučit hned s několika chlapy. Ztrátu svého syna Filipa Kratochvíla (23) ale, jak se zdá, jen tak neskousne.

Ten se rozhodl zůstat na stálo ve Francii a Lucii tak nezbývá než ho jednou za čas pouze navštívit a zkontrolovat, jako to udělala například v březnu. „Po synovi se mi moc stýská. Moc se mu ta země zalíbila, má tam partu přátel, se kterými je mu dobře a jdou stejným směrem,“ přiznala zpěvačka.

Také vás může zajímat ...

Vášeň k cestování zdědil Filip po svém biologickém otci, podnikateli Petru Kratochvílovi (67), který už jednou emigroval v roce 1980.

Lucka tak přišla doslova o svůj celý svět a do toho řeší ještě pracovní trable.

Vzniká nová móda mezi hvězdami?

Dostala drsný vyhazov z televize

Přišla totiž o práci, která ji vedle zpívání zajišťovala pěkný balík peněz. Po šesti letech už tentokrát neusedne do porotcovského křesla oblíbené soutěže Česko Slovensko má talent. A co hůř! Byla vystřídaná mladší a na první pohled svůdnější kolegyní, zpěvačkou Martou Jandovou (44).

Jak tímhle utrpí její psychika, není zatím jasné, ale podle slov ředitele televize Prima Marka Singera byl nový výběr jasný. „Hledali jsme dámu, která je vtipná, pohotová, empatická, ale také nekompromisní při rozhodování,“ čímž tak trochu naznačil možné slabiny dosavadní tmavovlasé porotkyně. Lucka si to ale nemusí brát tak osobně. Kromě ní se totiž vyměňují i další tváře pořadu.

Například skladba moderátorů, kde se nově představí slovenka Lujza Garajová Schrameková (34) a český krasoň, herec David Gránský (26), který tak uplatní už dosavadní zkušenosti z Top Staru.

Nahradila muže psem!

I přesto se ale Lucka nehroutí doma na gauči s tabulkou čokolády a po vzoru svých kolegyň, jakou je třeba zpěvačka Heidi Janků (55), se rozhodla si k narozeninám pořídit chlupatého kamaráda – štěně černobílého bulteriéra jménem Kvido. „My se k sobě budeme hodit. Ono je to takový to ošklivý, má podlouhlej mimozemskej obličej a ty oči! Jemu se nemůžete zadívat do očí.

Musíte si vybrat jenom jedno, protože mu každý jde jinam,“ rozplývá se Lucka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...