Bílá se vrátila k Filipimu?

Zpěvačka Lucie Bílá (52) zažívá, jak tvrdí, šťastné období a podíl na tom zdaleka nemá jen pořízení štěněte, bulteriéra Kvida. Vypadá to totiž, že se dala znovu dohromady se svým bodyguardem a road manažerem Radkem Filipim (35).

Svědčí o tom nejen její úsměv od ucha k uchu, ale i to, že přišla na oslavu jeho narozenin, kde se k němu něžně měla, a v neposlední řadě vzkaz na facebooku „Dnes má narozeniny můj ochránce. Všechno nejlepší, Radečku“, doplněný ještě srdíčkem. Dojem dvou hrdliček byl takřka dokonalý. Jak je to mezi nimi ve skutečnosti, bude patrně jasné do konce léta.

Také vás může zajímat ...

Když se Lucie do něčeho dá, vědí to brzy všichni, takže spolu nejspíš, je-li to vážné, vyrazí někam, kam nedosáhnou objektivy fotoreportérů.

Na konkrétní informace si Luciiny „lidičky“ budou muset chvíli počkat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...