Bílá uplácela fanoušky!

Zrušený koncert vynahradila dárky

Napodruhé jí megakoncert vyšel a fanoušci ocenili její výkon ovacemi vestoje.

Po nečekaném fiasku se svým narozeninovým koncertem k jubilejním padesátinám se LUCIE BÍLÁ rozhodla svým zklamaným příznivcům vše mnohonásobně vynahradit. Megakoncert tehdy Bílá zrušila pouhé čtyři hodiny před vystoupením, protože bojovala s těžkým nachlazením a přišla o hlas.

Těžce pak slavice nesla kritiku i nářky těch, kteří se na ni přijeli podívat nejen z různých koutů země, ale i ze zahraničí. Není divu, že se pak zpěvačka celé svátky ze strachu před dalším nachlazením nehnula z domu, a dokonce fanouškům vyráběla dárky!

Po kritice přišly ovace Dlouhé chvíle v domácí izolaci trávila tím, že připravovala pro příznivce podepsané fotky, cédéčka a především pak andělíčky pro štěstí.

Také vás může zajímat ...

„Vyráběla jsem je celé svátky,“ pochlubila se. Andělíčky příznivcům věnovala jako omluvu za první zrušený termín koncertů. Přesto se nezavděčila všem. Vstupenek se zbavovali hlavně mimopražští fanoušci, jimž nevyhovoval termín během týdne.

A1
Lucii dala výroba dárků pořádnou práci.
Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...