Bílá zažila svou největší potupu!

Tak na to jen tak nezapomene. Zpěvačka Lucie Bílá (52) je sice podle ankety Zlatý slavík velmi oblíbenou tváří české hudební scény, ale když měla zazpívat u příležitosti 50. výročí okupace Československa, setkala se s nečekanou vlnou protestu.

Také vás může zajímat ...

Místo potlesku, který očekávala po písni Kam tenkrát šel můj bratr Jan, se dočkala nesouhlasného pískotu. „Zvukaři situaci zachraňovali tím, že pustili hodně nahlas hudbu i její zpěv,“ vypověděl jeden z očitých svědků.

Desetitisíce lidí, kteří si přišli známé písně z 60. a 70. let poslechnout na Václavské náměstí, měli Lucce za zlé, že dříve vystupovala s ruským pěveckým sborem Alexandrovci, kteří byli dříve sovětským armádním souborem a hráli i v době, kdy do Československa přijížděly ruské tanky.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...