Bill Cosby: Znovu u soudu za znásilnění

Přiznal, že za sex platil

Pořádný šok a poprask nejen v Americe, ale také ve světě vyvolalo obvinění někdejší hvězdy kultovního komediálního seriálu Cosby Show ze znásilnění desítek žen. Černošský herec BILL COSBY (79) má 5. června kvůli tomu stanout před soudem. Poprvé se případ začal projednávat už před lety kvůli ženě, která herce obvinila, že ji v roce 2004 podal narkotika a znásilnil ji.

Tehdy se vše zametlo pod koberec mimosoudním vyrovnáním. Později se ale k obvinění přidávaly další ženy a případ byl znovu otevřen. Komik sice přiznal, že za sex ženám platil a že si dokonce opatřil omamné látky, které pak ženám nabízel, ale brání se, že s ním ženy spaly dobrovolně. Cosby je přesvědčen, že v obvinění, jemuž nyní čelí, sehrál klíčovou roli rasismus.

V jeho nevinu věří i jeho žena.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...