Biologické hodiny tikají! Kdy najde toho pravého?

Po jejím boku se už delší dobu neobjevil žádný muž a založení rodiny je pro ni nejspíš tabu. HANA HOLIŠOVÁ (39) je zřejmě velmi vybíravá.

Pro mnohé diváky je překvapením, že tak sympatická herečka je stále svobodná. Hana Holišová (39) ze seriálu Ulice ale, zdá se, žádného partnera nehledá. Většinu svého času věnuje natáčení seriálu, a když není zrovna před kamerou, tak hraje v divadle.

Také vás může zajímat ...

Svou práci miluje a dělá ji na maximum, což jí paradoxně v některých oblastech života trochu škodí. V minulosti sice nějaké vztahy měla, ale vždycky skončily drsným rozchodem.

Proč tomu tak bylo? V minulosti randila Hana s tanečníkem Tomášem Smičkou (33), dokonce spolu hráli v muzikálu Ať žijí duchové, ale nakonec jiskra vyprchala a šli od sebe.

Kariéra na prvním místě

Tomáš ale nezůstal dlouho sám a už skoro půl roku si užívá roli tatínka a vypadá šťastně. Další vážnější vztah měla Holišová s hercem Václavem Liškou (39), se kterým žila přes tři roky.

Tento vztah vypadal velmi nadějně, ale nakonec taky skončil neúspěchem, a to údajně kvůli tomu, že Hana měla na prvním místě práci. Bývalí milenci se spolu však znovu střetli, a to díky natáčení Ulice, kde oba hrají.

Ze začátku chtěli před kolegy jejich poměr z minulosti tajit, ale nakonec to stejně prasklo. Od té doby jako kdyby Holišová na muže zanevřela.

Nechce mít děti?

I když na to krásná herečka rozhodně nevypadá, za pár měsíců jí bude čtyřicet let. Biologické hodiny jí tím pádem tikají jako splašené a na první dítě už je nejvyšší čas.

Hana si s tím ale očividně nedělá vůbec starosti. Užívá si svůj svobodný život plnými doušky a téma děti raději neotvírá. Netouží snad po tom, stát se maminkou?

Snad všechny její kamarádky už chodí na procházky s kočárkem, ale ona jako jedna z mála dává přednost práci, večírkům a kolegům. Možná už nevěří, že by si k sobě mohla najít muže, který jí bude oporou.

Každá zmínka o rodinném štěstí jako kdyby jí sypala sůl do rány, zvlášť když už se několikrát vyslovila, že si potomky moc přeje. Všichni jí ale říkají, že ještě není nic ztraceno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama