Bittnerová vystavila svoje vnady v divokém vlnobití!

Doba dovolených už sice pomalu končí, ale to herečce a bývalé hvězdě taneční soutěže StarDance Milušce Bittnerové (39) vůbec nevadí! Právě naopak! Česká Marilyn Monroe si neváhala sbalit kufry a vydat se až na africký kontinent, do dalekého Tuniska, kde beze studu vystavila ve vlnách svoje bujaré poprsí.

Ale přírodní šestky, které obdivují všichni kolemstojící páni, by prý z fleku vyměnila za pohodlné trojky. Co jí vadí? Snad nemístné pohledy? „Je naprosto nemožné sehnat plavky. Už se naštěstí poslední roky začínají vyrábět podprsenky s malým obvodem,“ svěřila se Miluška.

A kdo čeká, že vyrazila na romantickou dovolenou k moři s nějakým zámožným mužem, ten se plete. Miluška totiž jako hodná dcera vyvezla po 46 letech svou maminku. Chce tak aspoň trošku zmírnit bolest z odchodu jejího manžela a hereččina tatínka, který nedávno podlehl rakovině plic.

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...