Blahodárný jojobový olej

Je úžasně všestranný a je vhodný pro všechny typy pleti i vlasů. Tuto esenci krásy a zdraví byste měli mít doma!

Používejte ho místo krému

Také vás může zajímat ...

Asi nejrozšířenější použití. Na vyčištěnou pleť aplikujeme podle potřeby malinké množství oleje a jemně vtíráme. Je velmi vhodný pro mastné typy pleti, ty pak nemají takovou tendenci se mastit.

Použít lze ale i na normální až suchou pleť, čím sušší, tím je větší pravděpodobnost, že budeme potřebovat před jeho aplikací pleť navlhčit (rozprašovač s minerální vodou a kapkou našeho oblíbeného esenciálního oleje poslouží skvěle).

Jojobový olej nejenže může vyřešit problémy s akné, jeho hydratační účinky jsou také vítány.

Lesklé a pevné vlasy

Vlasový zábal z jojobového oleje je oživujícím elixírem. Jako kúru doporučujeme 30 ml jojobového oleje doplnit o bylinky, např.

bobkový list, rozmarýn a citron. Bylinky přidáváme jako prevenci proti vypadávání vlasů a citron jako dávku vitaminu C. Naneseme na mokré vlasy, zabalíme do alobalu nebo potravinářské folie a necháme působit aspoň 30 minut.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama