Blanka Matragi: Sčítá škody způsobené explozí

Dodnes se vzpamatovává z nedávné exploze, která otřásla Bejrútem. Slavná módní návrhářka původem z Čech tu má své ateliéry. „Byla jsem zrovna v kadeřnictví, několik kilometrů od místa výbuchu.

Najednou přišla obrovská rána, celý dům se chvěl,“ vzpomíná Blanka Matragi, která šije mimo jiné i róby pro arabské princezny.

Také vás může zajímat ...

Ve svém proslulém ateliéru doteď likviduje škody. Výbuch vyrazil okna, tlaková vlna rozbila celou skleněnou čelní stěnu v místnosti, kde se vyšívá.

Poškodila výšivky i rámy na vyšívání. Naštěstí to ale nikoho nezranilo. „Je to neskutečná katastrofa, největší v historii. Pro mě největší šok za těch čtyřicet let, co tu žiji. Je to výjimečná situace. Neseme ji s velkým zármutkem,“ říká zdrcená Matragi.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...