Bleskově okouzlující nehty krok za krokem

Chcete mít krásně upravené ruce, ale na manikúru od profíka nemáte dostatek času ani peněz? S našimi tipy to zvládnete hravě i sama.

Dokonale upravené a nalakované nehty jsou vizitkou každé ženy. Máme pro vás manuál, díky němuž si dokážete udělat perfektní manikúru jako ze salónu.

1. Pokud máte nalakované nehty a lak už je trochu oprýskaný, odlakujte je bezacetonovým odlakovačem. Přelakovat původní lak tmavším nebo jiným lakem není příliš vhodné, protože to nevypadá dobře.

2. Po odlakování nehtů se zaměřte na okolní kůžičku, na kterou použijte speciální změkčovač nebo olejíček. Následně pomocí špachtličky kůžičku zatlačte směrem k nehtovému lůžku. Ruce pak umyjte mýdlem a osušte.

Také vás může zajímat ...

3. Nehty zapilujte pilníkem do požadovaného tvaru a odstraňte špínu z pod nehtů. Pokud máte nehty zvrásněné nebo nedostatečně hladké, spilujte je opatrně na povrchu nejjemnějším pilníkem nebo pemzou. Čím je nehet hladší, tím lépe a déle na něm drží lak. Nehty nakonec zbavte prachu z pilování kosmetickým štětcem.

4. Nehty nalakujte bezbarvým (vyživujícím) lakem. Následně můžete nanést ještě i barevný lak, ideálně ve dvou vrtvách.

5. Až lak úplně zaschne, vyživte kůžičku kolem nehtů olejíčkem a ruce namažte hydratačním, vyživujícím krémem.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje chvilka pohody

Moje chvilka pohody je týdeník určený čtenářkám „pohodářkám“, které berou život s nadhledem, shovívavostí, humorem i pochopením. Na své si přijdou všechny, které zajímají osudy jiných žen i známých osobností. Na nové číslo se můžete těšit každý čtvrtek.

Komentáře

...