Blíží se konec manželství?

Vždycky se chlubila svým idylickým manželstvím a kariérou, kterou by jí mohl kdekdo závidět. Pravda ale podle přátel je, že Dana Morávková (48) v posledních měsících trpí. Manžel Petr Malásek (55) se jí vzdaluje, se synem se prý skoro nevídá a ke všemu jí prý chtějí sebrat roli, která ji už několik let živí.

Vyhazov ze seriálu?

Také vás může zajímat ...

Vždycky chtěla hrát v nekonečném seriálu. To se jí už několilk let daří, ale problém je v tom, že ji kvůli této roli režiséři nechtějí obsazovat do žádných filmů. Sice má nyní podepsanou smlouvu na menší roli v připravovaném filmu, ale rozhodně nejde o nic, co by ji mohlo uživit.

Přijde o svého muže i o práci?

Navíc jeden ze členů natáčecího štábu prozradil, že od příštího roku by měla v Ordinaci v růžové zahradě skončit. Sice také působí jako moderátorka, ale tato profese pro ni údajně není ta pravá. A aby toho nebylo málo, její manžel prý chystá útěk do zahraničí.

Jen na pár týdnů, ale i tak je to pro Morávkovou šok, protože dodnes bez manžela nebyla déle než pár dní. Poslední týdny prý chodí jako tělo bez duše a neví, co si počít.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...