Blíží se manželství k drsnému konci?

Svého manžela si dokázala dokonale omotat kolem prstu.

Herečka Dana Morávková (49) by svého manžela Petra Maláska (56) nevyměnila za nic na světě. Možná už ji k tomu ale brzy okolnosti donutí. Proč hrozí, že se rozpadne jedno z nejstabilnějších manželství v českém showbyznysu?

Také vás může zajímat ...

Oblíbená herečka Dana Morávková (49), která už několik let působí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, samu sebe vykresluje jako naivku. Věří totiž, že existuje láska na celý život a doufá, že s manželem Petrem Maláskem (56) budou žít v harmonickém vztahu jak dlouho to jen půjde.

„My jsme spolu rádi,“ opakuje Morávková stále dokola. Je ale v jejich manželství skutečně vše zalité sluncem, a nebo si to herečka jen namlouvá a hraje spokojenou a šťastnou před veřejností, aby se nikdo v jejich vztah zbytečně nepitval?

Jsou skutečně oba šťastní?

Během karantény se totiž ukázalo, že jakmile společně mají trávit více času, je z toho velký problém. „Petr se vždycky zavře ve své pracovně,“ prozradila Dana, jak to u nich fungovalo v době, kdy oba přišli o práci a byli nuceni trávit ve společné domácnosti většinu času.

Místo společného sledování filmů, povídání si a třeba i nějaké ty procházky, to spíš vypadalo, že chce být Malásek raději sám se svými koníčky a a prací.

A že jaksi v tomto ohledu se svou manželkou nepočítá. A asi tak byla pro oba velká vzpruha, když uvolnila různá omezení a oba se mohli zase začít soustředit na své profese.

Karanténa odkryla jejich problémy

Kdyby totiž měli doma ještě strávit o několik týdnů či měsíců víc, asi by to pro jejich manželství nepřineslo nic dobrého. „Milujeme v životě zážitky a dokážeme se překvapit třeba nějakým výletem nebo dovolenou,“ říká hvězda Ordinace, která moc dobře ví, že na vztahu s manželem stále musí překvapovat.

A má pravdu, jelikož se během karantény krásně ukázalo, že jakmile společně začnou zabředávat do stereotypu, je s nimi zle a z idylky je pořádná ponorka. Proč jim to nefunguje v běžném životě, ale pouze v okamžiku, kdy něco společně zažívají?

Je Dana pro Petra nudná?

Možná proto, že Dana preferuje život, ve kterém má všechno přesně nalajnované. Má ho uspořádaný jako podle nějakého plánu a postupně si odškrtává úspěchy.

Tím je pro ni nejen šťastné manželství, ale i úspěšný syn Petr (22), jenž studuje v zahraničí a rovněž herečka kariéra. A ona je to vlastně asi trochu nuda, což možná uvnitř Maláska pořádně sžírá.

A i když to zatím doma nedává najevo, nikde není psáno, že to vydrží ještě mnoho let, nejlépe pak „dokud je smrt nerozdělí“ jak si vysnila Morávková.

Je paf ze své kolegyně

Malásek se totiž netají tím, že je mu velmi sympatická Lucie Bílá (54). „Má nejhezčí pozadí v celém českém šoubyznysu,“ řekl o ní před časem.

Není ale žádným tajemstvím, že si s ní rozumí i po osobní stránce, ačkoli se to může zdát trochu zvláštní. Oblíbená zpěvačka je totiž povahově úplně jiným typem ženy. A možná by Malásek uvítal, kdyby některé její vlastnosti a povahové rysy měla i jeho dlouholetá manželka.

Dana na dovolených ráda lenoší

S tou by si třeba užil i aktivnější dovolenou než s Danou, která nastínila, že se během nich nejraději válí a čte. „Jsem ležící čtecí typ. Prostě ležím a čtu,“ prozradila herečka, co nejraději dělá na dovolených.

A možná tak Malásek ani nelituje toho, že je už několik měsíců ztížené cestování. Kdoví totiž, jestli ho vůbec takové dovolené baví a nezajel by třeba raději někam sám se synem a nepoznal danou lokalitu i jinak než jen prostřednictvím hotelového pokoje.

Dana je holt rodinným typem, který je nejraději se svými nejbližšími a jakmile je má kolem sebe, stačí jí to a nepotřebuje už vymýšlet žádnou akční náplň. Na druhou stranu by se ale zase pro štěstí svých nejbližších rozkrájela.

Dokonce se během karantény začala učit vařit a to jen proto, aby měli muži jejího života (manžel se synem) měli celý oběd a večeři. Rozhodně se tak snaží být pro Petra tou nejlepší možnou manželkou, ačkoli možná ne tím způsobem, jak by si představoval.

Ráda si hoví v luxusu

Ono to možná navenek nepůsobí, ale Dana Morávková si potrpí na pořádném luxusu. A není o to jen o tom, že má doma desítky drahých kabelek, které prý musí skrývat před svým manželem. A není tak divu, že když plánují s Petrem Maláskem nákupy vánočních dárků (což se dělo už na konci léta), není zrovna herečka z Ordinace vzorem skromnosti.

Chce po něm šperky

Sama je zvyklá Petrovi nakupovat oblečení, ovšem když se jí on zeptal, jestli by něco na sebe také chtěla, zrovna dvakrát při zemi se rozhodně nedržela.

„Odpověděla jsem, že ano, nějaký náramek, prstýnek či náušnice by se hodily,“ prozradila otevřeně Morávková a patrně tím nemyslela nějakou „cetku“ za pár korun, ale luxusní kousek, který bude moct vynést do společnosti mezi další celebrity.

Ještě štěstí, že Malásek patří mezi nejlepší české klavíristy a skladatele, protože jinak by se kvůli přáním své manželce mohl brzy dostat do finanční tísně.

Ještě k tomu, když během karantény a omezení způsobené koronavirem také přišel minimálně z části o práci. Společně si ale prý dali limit na dva dárky a to možná opravdu z důvodů, že letošní Vánoce i oni kvůli okolnostem pojmou skromněji.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...