Blonďatá sexbomba už na něj kašle!

Modelka Veronika Kopřivová (28) je stále oficiálně partnerkou naší hokejové legendy Jaromíra Jágra (47). Ani jeden neoznámil konec vztahu, ale společné chvíle by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Ani jeden už několik měsíců nezveřejňuje společné fotky.

Jejich vztah je na první pohled chladný. Žádná žádost o ruku, přitom Jarda už začíná vypadat spíš jako dědeček než jako případný táta. Nikam se neposouvají. Na mistrovství v hokeji se „Džegr“ objímal s cizí blondýnou.

Také vás může zajímat ...

Veronika objíždí svět a fotí své kolekce oblečení na svůj e-shop, zatímco Jarda se věnuje svému domácímu týmu v Kladně. Roky plynou a v osobním životě Jardy se moc nezměnilo. Zatím se jeho vztahy pokaždé rozpadly dřív, než se dalo uvažovat o rodině.

Vypadá to, že bude muset lovit v jiných vodách než u krásných modelek a moderátorek.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama