Blondýna má zálusk na ženatého moderátora?

Neprocházejí si nejspíš tím nejjednodušším obdobím a zdá se, že další problém je na obzoru. K herečce Ivaně Chýlkové (56) se před pár měsíci dostaly fámy, že jí měl být její manžel, moderátor Jan Kraus (67), nevěrný.

On to sice dodnes popírá, ale Chýlková si nejspíš myslí své. Se svým mužem stále je, i když jejich vztah momentálně asi není zalitý sluncem.

Také vás může zajímat ...

Moderátor má mimo pořad Show Jana Krause taky pořad v rádiu, který se jmenuje Kraus a blondýna.

Onou blondýnou je herečka Miluše Bittnerová (42), která nedávno sdělila veřejnosti svůj názor na kolegu Krause. Tím ale zavařila nejen jeho manželství, ale i tomu svému.

Chtěla by muže, jako je on

Miluše totiž na Krause pěla jen samou chválu, a podle některých to i trochu přehnala. „Já jsem díky setkávání s ním pochopila, že nikdy nemůžu najít tak dobrého chlapa, jako je on.

Protože on je jediný na světě. A s tím já nic nenadělám,“ posteskla si Bittnerová. Z tohoto prohlášení asi neměl její manžel René (46) radost.

On by pro ni přece měl být tím nejlepším mužem, a ne její slavný kolega. Navíc vychovávají společnou dceru Betynku, které bude v září rok, a René je vnímá jako šťastnou rodinku.

Proto ho to údajně zvedlo z židle, ale Miluše se mu sna-žila vysvětlit, že šlo jen o legraci. Rozhořčený manžel tomu ale nejspíš neuvěřil.

Dělá si z ní legraci?

Její slova měla pobouřit i Krausovu manželku Ivanu Chýlkovou, která ne-chtěla věřit vlastním uším. Půjdou si teď herečky po krku?

Miluše Ivanu z rozhovoru nezapomněla vynechat. „Jeho žena Ivanka Chýlková denně děkuje pánubohu, že žije s ním. Všichni tomu věříme,“ sdělila s nadsázkou Bittnerová.

Chýlkové se to pochopitelně nelíbilo a celkově jí musí vadit, jak moc je Miluši její muž sympatický. Nic moc s tím ale asi nenadělá, protože Bittnerová se s Krausem stýká pracovně několikrát do týdne.

Při jejich srazech má dost času i prostoru na to, si s ním trochu zaflirtovat, a Krausovi to očividně nevadí. Zda Miluši sympatie opětuje, zatím není jisté, protože se k tomu moderátor nijak nevyjádřil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...