Blondýna vyšťouchla brunetu

Proč je dlouholetá moderátorka Novy náhle bez práce? A kdo si mne ruce?

Někdy stačí malý kamínek… Bývaly doby, kdy se bez televizní moderátorky Gábiny Partyšové (41) na Nově snad žádný pořad neobešel, teď je ale moderátorka už doslova na odpis.

Doplatila na to, že už pomalu patřila k inventáři televize a přestala diváky zajímat. Pak stačila jedna její absence, kdy za ni náhodou zaskočila v ranním pořadu Snídaně s Novou oblíbená moderátorka zpráv Kristina Kloubková (43).

Také vás může zajímat ...

Ta ospalý pořad svým humorem oživila tak, že přišly stovky nadšených ohlasů, načež vedení televize usoudilo, že Gábina už prostě nemá pořadu co dát, a tak je třeba ji vyměnit. Má sice smlouvu do prosince, ale placena je od času, který bude na obrazovce, takže v penězích se rozhodně topit nebude.

Naopak Kloubková má teď moderovat nejen Snídani s Novou, ale nadále i večerní Televizní noviny. Ještě štěstí, že se moderátoři střídají, jinak by se štíhlá blondýna mohla do nováckého studia na Barrandově snad rovnou odstěhovat! A to by její přítel Václav Kuneš (45) a dcera Jasmína (7) rozhodně nebyli nadšeni!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...