Blondýnka přiznala svou velkou slabost!

Je to venku. Vnadná Miluška Bittnerová (42) prozradila, co cítí ke svému kolegovi Janu Krausovi (66). Měla by se mít Ivana Chýlková (56) na pozoru?

Ačkoli Miluše prožívá jedno z nejšťastnějších období. Možná jí přece jen něco chybí. Že by nový muž? Loni v září přivedla na svět holčičku Betynku a také se vdala za podnikatele Rendu (46). Jenže se ukazuje, že manžel je pro ni možná jenom náhražka za muže jejích snů.

Také vás může zajímat ...

Ukradne jí manžela?

Blondýnka totiž chová podezřele vřelé city k moderátorovi Janu Krausovi, s nímž už tři roky pracuje v rozhlase. Pěje na něj samou chválu: „Já jsem díky setkávání s ním pochopila, že nikdy nemůžu najít tak dobrého chlapa, jako je on. Protože on je jediný na světě. On nemá žádnou negativní vlastnost, je to klenot.“

Byla to legrace, nebo chtěla říct, že Renda moderátorovi nesahá po kotníky? Bittnerové zřejmě nevadí, že Kraus už dlouhá léta tvoří pár s herečkou Ivanou Chýlkovou.

Nicméně je vidět, že jí tak trochu závidí. „ Jeho žena Ivanka denně děkuje Pánu Bohu, že žije s ním,“ myslí si herečka a dál herce vychvaluje do nebes. Podle jejích slov je Krausovou kladnou vlastností, že není žravý, protože mu stačí chleba s máslem.

Jaké má na muže požadavky?

Navíc jí na něm imponuje i vzhled. „Teď má Jan novou image, kterou zmužněl. Nechal si narůst plnovous, což se mi u mužů moc líbí. Přemýšlím, jaké filmové postavě je podobný, ale nikdo tak krásný mě nenapadá,“ rozplývala se.

Celá situace je o to pikantnější, že se Bittnerová s Krausem kvůli práci několikrát týdně osobně vídá. Chýlková má tak důvod k obavám, když se herečka nestydí takhle o moderátorovi mluvit. Klidně by spolu mohli něco mít, i když nikdo z nich pochopitelně nic takového neprozradil.

A co teprve Miluščin Renda, pro něj to jistě musela být rána pod pás. Neproběhly kvůli tomu mezi nimi hádky? Nebylo by divu, kdyby jí manžel něco vyčetl. Snad to neohrozí jejich manželství a ani to Krausovo.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...