Bloom je v Praze a Krainová šílí blahem

Hollywoodský herec Orlando Bloom (40) je po třech letech opět v Praze a nejen jeho zaryté fanynky šílí nadšením. Ale u vytržení jsou i některé české celebrity jako třeba modelka Simona Krainová (44).

Také vás může zajímat ...

Ta si stihla v nestřežené chvíli pořídit s celosvětově známou superstar společnou fotku, se kterou se hned chlubila na své sociální síti. „Potkali jsme se na párty, kde jsem byla s mojí sestrou. Je to slaďouš! A jak tančí,“ rozplývala se. A ukořistit takový kousek není vůbec žádná legrace, protože Orlando je tu hlavně pracovně a vypadá to, že není vůbec zvědavý na davy svých obdivovatelek.

Proto všude chodí v kšiltovce, černých brýlí a s ochrankou několika bodyguardů. „Doprovázejí ho úplně všude, i když si jde pro něco do svého karavanu, píše zprávy na mobilu nebo nastupuje do vozu,“ uvedl zdroj přímo z natáčení nového seriálu. Co na to asi řekne Simony manžel Karel Vágner ml.

(41)?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...