Blýskněte se!

Blýskněte se!

Chystáte se na ples nebo večírek? Vsaďte na zlatou barvu – stačí si jen trochu pohrát s líčidly a nebát se něco odvážnějšího. Oslnivý pohled Jako první vyzkoušejte zlaté oční stíny, které se hodí ke všem barvám očí.

Nejprve pod ně naneste podkladovou bázi, která je zafixuje, a líčení vám pak déle vydrží. Můžete použít i slabou vrstvičku make-upu. Nejdříve naneste na celé horní víčko až pod obočí světlý odstín, například smetanový nebo světle béžový.

Také vás může zajímat ...

Záhyb oka pak lehce zdůrazněte světle hnědou barvou. Nakonec použijte zlaté třpytivé stíny a naneste je pečlivě na horní pohyblivé víčko. Zářivý pohled dotvořte černou řasenku, případně černými očními linkami.

Zlaté oči budou skvěle ladit s jahodově červenou rtěnkou. Třpytivé zdobení Nezapomeňte na nehty, nalakujte je třpytivým zlatým lakem a paže a dekolt natřete jemně třpytivým tělovým mlékem. Zářivý vzhled můžete ještě doplnit pomocí samolepicích zlatých kamínků.

Pár si jich umístěte kamkoli na obličej, na odhalené klíční kosti nebo do dekoltu. Vše korunujte třpytkami do vlasů v gelu nebo ve spreji. .

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...