Bob Klepl: Už si nic nepamatuje?

Má problémy s pamětí? Bob Klepl (51) údajně začíná zapomínat. A to nejen texty, ale i běžné věci ze svého života. Prozradil to na něj údajně jeden z jeho blízkých přátel. Sám herec se o tom ale nechce vůbec bavit.

Je to pro něj prý velmi choulostivá záležitost, a navíc se všem snaží namluvit, že on rozhodně žádné problémy nemá. Prý to ale dělá hlavně proto, aby nepřišel o své role. Už tak má prý namále. Proslýchá se, že ho režiséři nechtějí obsazovat, jelikož na něj není spolehnutí.

Také vás může zajímat ...

Blíží se konec jeho kariéry?

Údajně čím dál častěji navštěvuje psychologa, který mu pomáhá vyrovat se s nehodou, jež se stala minulý rok v létě. Ta na něm zřejmě zanechala doživotní následky. Kolikrát prý tak kvůli sezením chodí na natáčení nebo na zkoušky do divadla pozdě.

A dokonce má jet v létě do lázní. Výpadky paměti možná rovněž souvisejí s nehodou. A pokud se budou opakovat častěji, zřejmě to bude konec jeho herecké kariéry..

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama