Bobby z Dallasu se zas zamiloval

Na stará kolena našel tu pravou a je zase šťastný. Řeč je o americkém herci Patricku Duffym (71) alias Bobbym ze seriálu Dallas nebo oblíbené hlavě rodiny ze seriálu Krok za krokem. Duffy se nedávno svěřil, že chodí s herečkou Lindou Purlovou (65).

Spojil je zřejmě pohnutý osud. Patrickovi před třemi lety zemřela na rakovinu manželka Carlyn Rosserová (†77), s níž prožil přes 40 let. Po jejím odchodu prý už sám nevěřil, že se ještě někdy zamiluje.

Také vás může zajímat ...

Linda taky neměla zrovna na růžích ustláno, protože byla sňatková kaskadérka a k oltáři šla dokonce už čtyřikrát! Dvojici dala dohromady koronavirová pandemie.

Duffy se totiž přihlásil na skupinový chat s dalšími herci, kteří se nudili v karanténě. A časem se mezi ním a Lindou rozhořela láska. „Máme spolu neskutečně šťastný vztah,“ rozplývá se herec.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama