Bočanová má nervy kvůli hypotéce na dům

Musela změnit plány na léto

Mahulena Bočanová.

Období léta bylo pro MAHULENU BOČANOVOU (49), tak jako pro mnohé jiné herce, dosud obdobím odpočinku a odreagování. Je o ní známo, že ráda jezdí k moři a hodně času tráví na chatě u Slapské přehrady. Letos má ale podle svých slov smůlu a kvůli natáčení seriálu Mazalové musela své každoroční letní plány změnit.

„Doufala jsem, že se začne točit až od září,“ posteskla si tmavovláska s tím, že práci bude muset obětovat celé letní prázdniny. Seriál se totiž bude točit už od června. Mahulena si ale nemůže dovolit protestovat a dobře to ví.

Nemůže si vyskakovat

Také vás může zajímat ...

„Nejsem v pozici, abych si mohla něco vynucovat,“ říká s pokorou. Nechtěla by se dočkat odpovědi, že její roli klidně nabídnou jiné herečce. „Hypotéka se neptá,“ naznačuje nervózně Mahu, proč kvůli finančním povinnostem kolem jejího domu v Buštěhradě musela práce tentokrát dostat přednost před vším ostatním.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...