Bočanová si vykoledovala hanlivou přezdívku

Osudným se herečce stal několikadenní mejdan

Mahulena Bočanová.

Herečka MAHULENA BOČANOVÁ (49) byla dřív známá tím, že se ráda zúčastní každého dobrého mejdanu.

Od té doby, co je z ní zodpovědná máma, svou bláznivou párty povahu sice zkrotila, ale čas od času si pořádnou divokou zábavu dopřeje i dnes. A není žádný troškař.

Už jí to zůstalo

Nejradši má několikadenní mejdany v uzavřené společnosti svých přátel, kde se nemusí kontrolovat a naopak se spontánně baví. Díky svému zvyku chovat se při takových zábavách tak, jak ji zrovna napadne, si od svého kamaráda vysloužila hodně nelichotivou přezdívku.

Také vás může zajímat ...

„Byli jsme s kamarády na chatě. Jeden z nich byl zpočátku stydlivej, ale po týdnu se už otrkal,“ vypráví s tím, že v jednu chvíli si tento přítel naléval z láhve posledního panáka. „Řekla jsem mu, že mu ho podržím,“ směje se herečka ještě dnes, když si na příhodu vzpomene, „ale kopla jsem to do sebe.“

Kamarád se samozřejmě naštval a Mahu věnoval hodně hlasitý vulgární posměšek. „Zařval na mě: Ty hajzle pražskej!“ prozrazuje. Původně vážně míněná nadávka ale zněla tak legračně, že jí hned zůstala jako přezdívka.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...