Bočanová umírala strachem o svou dceru

Odjela na dovolenou k moři, aby si užila chvilky pohody a klidu. Místo toho ale herečka Mahulena Bočanová (51) zažila se svou dospívající dcerou Márinkou (17) pořádné drama. Hned ke dvěma obědům si totiž dopřály mořské plody, se kterými její dcera neměla nikdy předtím potíže.

Také vás může zajímat ...

Tentokrát jí ale opravdu neudělaly dobře a Mahulena už pomýšlela na nejhorší. Dokonce oslovila své fanoušky na sociální síti. „Máte někdo, prosím, zkušenost s tím, že by reakcí na normálně tepelně upravené mušle byla otrava, křeče, omdlévání, až epileptický záchvat?“ zněl její zoufalý dotaz.

Tím vyděsila všechny, kteří herečku pravidelně sledují. Nakonec se naštěstí ukázalo, že se jednalo jenom o poměrně běžnou alergickou reakci. Příště si ale asi dá jako matka větší pozor, kam svou dceru vodí, a vezme ji raději na staré dobré a zaručené špagety.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...