Bočanová zachránila život malému dítěti!

Myslela si, že odjede na odpočinkovou dovolenou, kde se jí podaří úplně vypnout od všech starostí. To se ale hvězda seriálu Modrý kód Mahulena Bočanová (51) přepočítala. Teď totiž s odstupem času přiznala, jaké hororové drama si na dovolené prožila.

Také vás může zajímat ...

„Bylo to jen pár vteřin, kdy mělo to dítě hlavu pod vodou, nos plný písku. Jeho maminka byla paralyzovaná strachem a hrůzou, takže jenom řvala a nebyla schopná mu pomoct. Naštěstí jsme u toho byli,“ popisuje dramatickou scénu z pláže Mahulena, která má naštěstí, jak nezapomněla sama podotknout, kurzy první pomoci.

Takže hned věděla, co dělat. Teď si navíc zahraje i v seriálu Modrý kód. „Hraju Matulovou, takovou dominantní, bohatou dámu, která využívá jednoho z mladých doktorů ke svému prospěchu a ku prospěchu svých kamarádek. Zase mrcha,“ usmívá se herečka. Zúročí tam také svoje zkušenosti?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...