Bohatá, ale bez muže a bez lásky

I když se blíží padesátce, nepřestává na sebe Dara Rolins (47) poutat pozornost. Když nemluví o nahotě nebo sexu, vytáhne těžký kalibr a tím jsou její příjmy. Podle magazínu Forbes se totiž dostala mezi deset nejvlivnějších českých celebrit na sociálních sítích.

Sex ji baví čím dál víc!

Také vás může zajímat ...

Fotí kalendáře, má vlastní značku oblečení, spolupracuje s řadou lukrativních značek. K tomu koncertuje a nahrává hudební videoklipy. Bohatá je tedy právem. Ale zůstává sama!

„Těší mě, že v mužích vzbuzuji fantazii a že se líbím,“ přiznává s tím, že randí, ale jiskra s žádným mužem, ani dva roky od rozchodu s Rytmusem alias Patrikem Vrbovským (43), nepřeskočila. Co tedy s muži na svých rande dělá, je záhadou, vzhledem k tomu, že se zpěvačka stále rozplývá nad vším, co souvisí se sexem.

Ráda mluví o tom, že se jí vždy líbila vkusně prezentovaná nahota, všechno vzrušivé s nádechem zakázaného, a je jedno zda se jedná o fotku, film, písničku, nebo člověka.

„Sex mě baví víc než kdy předtím a výhodou zralého věku je, že mi nepřijde divné o tom mluvit,“ říká, a je tedy záhadou, s kým ho praktikuje. „A ať se to někomu líbí, nebo ne, chci si život užít!“ hrdě hlásá Rolins a opomíjí fakt, že k tomu jsou potřeba minimálně dva.

Jak si chce ale zpěvačka užívat, když pořád jenom maká? Navíc jsou na ní závislí i její zaměstnanci. „Za normálních okolností vydělám něco kolem tři čtvrtě až milionu korun měsíčně jen za koncerty a komerční akce,“ říká blondýnka s tím, že je třeba k tomu připočíst i milionové kontrakty z Instagramu.

S raperem Rytmusem prožila poslední vážný vztah.

Na vztah nemá čas!

Kromě chůvy zaměstnává ještě pět tanečnic, s nimiž pravidelně vystupuje, dva manažery, účetní a asistentku, která se jí stará o veškerou administrativu. Dara ale za životní nadstandard tvrdě platí. Vydělává peníze, jaké si mnoho lidí ani nedokáže představit. Na svůj život je ale vlastně sama.

„Život mám na zadní sedačce auta,“ posteskla si nedávno s tím, že ve svém programu někdy těžko hledá čas i na milovanou dceru Lauru. Natož pak na chlapa snů, který by se jen s letmými setkáními nespokojil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...