Bohdalová: Aréna nebude, ale…

Nestorka českých hereček dostane k devadesátinám film!

Narozeniny Jiřiny Bohdalové (89) vždy byly velkou událostí. Ty poslední překazil koronavirus, ale vitální herečka všechny ujišťovala, že to příští rok o svých devadesátinách patřičně roztočí, různí manažeři oznamovali mejdan století v O2 aréně ve Vysočanech. Jenomže Jiřina to neroztočí.

Nevyzpytatelný koronavirus proměnil megaoslavu v krajně nejistý podnik, který sice mohl vydělat miliony, ale v případě další karantény, o níž nikdo neví, zda přijde, nebo nepřijde, hrozil finančním průšvihem.

Také vás může zajímat ...

A tak se bude oslava mimořádného jubilea konat patrně v Hudebním divadle Karlín, které místo dvaceti tisíc diváků pojme „pouze“ cca 1000 hostů, ale Jiřina si prý na své oslavě i zazpívá. Podrobnosti ještě promýšlí s přítelem, slovenským miliardářem Lubomírem Fockem (65).

Nejvíc se ale vytáhl režisér Zdeněk Zelenka (65), který kamarádce daruje roli v nové komedii, kde bude s dvěma dalšími herci – seniory vyšetřovat vraždu.

Mělo by jít o herecké bardy Viktora Preisse (73) a Františka Němce (76), kteří se budou plést policii do práce. Zbývá počkat, jak velká bude o pouhých tisíc lístků rvačka a na kolik nakonec přijdou.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...