Bohdalová míří do Hollywoodu

Někteří fanoušci a někdy i filmoví kritici se občas oddávají snění, jak by jejich idoly zazářily v cizině, kdyby dostali šanci. Jak by to rozsvítil v Americe třeba takový Vladimír Menšík (+58), kterému kdysi režisér Miloš Forman (84) skutečně v USA nabízel roli?!

Naše nejvýznamnější herečka Jiřina Bohdalová (85) může směle tvrdit, že by se prosadila i v Hollywoodu, je totiž nominována i s filmem Každý milion dobrý na festival do San Francisca, kde už jednou vyhrála, a sice se snímkem Vrásky z lásky. „No to je krásný,“ raduje se herečka.

„Už jen ta nominace, ale hergot, kdyby z toho něco bylo, bylo by to nádherné!“ Tentokrát se chystá do Kalifornie skutečně odletět i s režisérem Zdeňkem Zelenkou (62).

Také vás může zajímat ...

Co kdyby se urodilo a na stará kolena třeba ještě v Americe navrch dostala roli?!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...